Menu Zamknij

150 zł do wzięcia na prostych warunkach

Witaj,

w tym wpisie przedstawię Ci ciekawą akcję Money Manii, w której możemy zgarnąć rekordowe 150 zł w gotówce za spełnienie kilku prostych warunków.

Jest to najwyższa wartość w historii promocji Money Manii, więc warto się pospieszyć i skorzystać, bo promocja niebawem się kończy !! (10 czerwca)

Money Mania wpłaciła już uczestnikom wcześniejszych promocji ponad 1mln złotych w postaci premii, więc jest to wypłacalna akcja 🙂

 

Co zrobić aby zgarnąć 150 zł w gotówce ?

1. Założyć konto Jakże Osobiste >>>załóż konto<<<   – masz czas do 10 czerwca 2019

2. Do 10 lipca 2019 podpisać umowę o konto (za pośrednictwem kuriera)

3. Wpłacić 1000 zł na konto do 10 września

4. Wykonać min. 3 transakcje kartą lub Blikiem

5. Uzupełnić numer konta w Money Manii w celu odbioru premii (150 zł)

 

Kto może skorzystać z promocji Money Manii ?

Z tej promocji może skorzystać każdy kto jest nowym klientem banku, czyli każdy kto nie posiadał do tej pory konta w Alior Banku i T- mobile usługi bankowe.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że >>zarejestrujemy<<się Money Manii, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste. Istotne, aby w trakcie wnioskowania zamówić kartę debetową do konta oraz wyrazić zgodę na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Alior Bank mógł przekazać informacje o zgarnięciu premii do firmy Money Mania, która nam ją później wypłaci.

 

 

 >>>wstęp do promocji<<<

  >>>Instrukcja video jak złożyć wniosek o konto i odebrać 150 zł<<<

  >>>podsumowanie promocji<<< 

 

Premia w wysokości 150 zł po spełnieniu warunków, które opisałem wyżej zostanie Ci przyznana do 10 października 2019 roku. Pieniądze te będziesz mógł/mogła wypłacić w bankomacie lub przelać na inne konto bankowe.

Samo promocyjnie konto będziesz mógł/mogła zamknąć, bądź używać dalej i czekać na kolejne promocje dla stałych klientów.

Zatem nie czekaj pospiesz się >>>załóż konto<<< i zyskaj 150 zł w postaci premii.

Chcesz dowiedzieć się o ciekawych możliwościach zarabiania ?

Odwiedź mój Fanpage na Facebooku oraz kanał na YouTube 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.